what dose the fox say???

Answers

Answer 1

Answer:

Wa-pa-pa-pa-pa-pa-pow!

Wa-pa-pa-pa-pa-pa-pow!

Wa-pa-pa-pa-pa-pa-pow!

Explanation:

2013 baby!!


Related Questions

Getting ready for his semester studying abroad in Singapore, Brayden buys a pack of gum to help pop his ears on the flight. When he lands in Singapore and goes through customs, he is advised that he must throw away the gum or be at risk of committing a crime. Why would Brayden want to throw away the gum, even though he just purchased it? Gum is illegal in all countries and he should not have purchased it. Brayden does not want to go against the norms in Singapore. While gum is not illegal in many places, it is against the law in Singapore. Brayden should not have to dispose of the gum because it is his right to have it.

Answers

Answer:

Brayden should dispose of the gum

Explanation:

In the given scenario the law in Singapore states that having chewing gum is illegal. As far as Brayden is in Singapore he should comply with the law there.

The equal protection clause is a provision of law that states that all citizens must be treated equally under the law.

Although this gives one the right to take retain actions, in this case Brayden will be restricted from having chewing gum.

Of he is allowed to carry chewing gum then he expects to be treated differently from others in Singapore. This violates the equal protection clause

Answer:

C.

While gum is not illegal in many places, it is against the law in Singapore.

Explanation:

I'll give 50 points to whoever answers this first!!!! What does the Third Amendment to the Constitution guarantee?

Answers

Answer:

The 3rd amedment guarantees that you don't have to allow a soldier in your house. without your consent

Answer:

the third constitution is just saying that soldiers can't go into anyone's home without the owners consent. hope this helped.

Explanation:

Other Questions
HOLA !QUIEN RESPONDA PRIMERO LE DOY CORONA 1) In a survey, Eric, the team manager, asked all 120 soccer players in the league which drink they preferred duringand after the game.Drink During Game After GameSports Beverage 7010Juice1080Water4030Directions: For each statement below, tell if it accurately represents the information from the survey ANDexplain how you made each decision. (SHOW YOUR THINKING)a. During the game, players prefer juice to water by a ratio of 4 to 1.b. 25% of the players prefer water after the game.c. More than half of the players prefer a sports drink during the game. The height reached by a model rocket can be calculated using the equation h= -16t2 + vt +where t is the time the rocket is in flight, vis the rocket's velocity, and n is the rocket's beginningheight.Calculate the height, h at 3 seconds given that the rocket travels 85 feet per second and starts on alaunch pad 15 feet off the ground.Knowns:t = 3 secondsv = 85 feet per secondn = 15 feetIf we plug all those values in, our Formula becomes h= (16.32) + (85.3) + (15).Solve for h Describe the Mexican immigrants in Texas. Why did they emigrate from Mexico to Texas? What are some examples of their culture in Texas? Guys plz help Answer this QUESTION!!! When electrons transfer from one atom to another, both atoms become Choose... and they are held together by a(n) Choose... bond. When electrons are shared between atoms, a(n) Choose... bond forms between the atoms, and the joined atoms become a(n) Choose... . Can you help with this problem Robert Hooke made this drawing after using a microscope to observe dead cork bark. What does Hooke's drawing show? A. Cell divisionB. Cell organelles C. Living cells D. Cork cells Abraham Lincoln ended a successful career as a lawyer? The study of anatomy may help you gain a greater appreciation for your body because you learn how all the parts interact with one another.A. TrueB. False The polynomial p is a function of x. The graph of p has four zeros at -4, -2/3, 0, and 9Select all the expression that could represent p.A-3x(x + 4)(3x + 2)(x - 9)B3x(x 4) (x + 3)(x +9)3x(x + 4)(2x - 3)(x -9)D- x(x + 4) (x + })(x 9)E-3x(x + 4)(3x + 2)(x - 9)2 select all the equations on which the point (10, 0) lies. A. 5x+2y=15 B. 2x+4y=20 C. x+6y=10 D. 3x+3y=13 E. 4x+2y=20 F. 6x+y=50 PLEASE HELP ME LIKE IM GOING TO CRY ILL give you brainliest if the answer is correct and 20/40 points..............Ben participated in a race. During the first half of the race, he walked 3 miles and ran at a rate of 5 miles per hour for x hours. During the second half of the race, he walked for 2 miles and ran at a rate of 5.5 miles per hour for x hours. What equation could you write to solve for the number of hours Ben ran during each half of the race? Let y represent the number of miles in half the race. Write two equations, one for the first half of the race and one for the second half. How could you transform these two equations to be the same as the original equation you wrote to solve for x? What do you think this means about solving for the variables in a situation represented by two equations? son las cinco _ la tarde If 20 apples cost $7, what is the unit cost? The area of a square is 1,521 cm2. Find the length of a side of the square byprime factorisation method. complterVanessa et Diyen parlent de l'arrive de la famille de Diyen en France. Utilisez les lments entre parenthses et tous les pronoms possibles pour rpondre aux questions.Modle: Vous lisez: Quand est-ce que tes parents ont quitt le Vit-nam? (en 1980) Vous crivez: Ils l'ont quitt en 1980.1.) Ils ont retrouv des membres de votre famille Paris? (non)2.) st-ce que tes cousins ont invit tes parents Marseille? (oui, tout de suite)3.) Ils ont apport beaucoup d'aide tes parents au dpart, je suppose. (oui, beaucoup)4.) Et tes parents ont trouv du travail sans problme? (oui, assez rapidement)5.) Est-ce que vous clbrez les ftes traditionnelles vietnamiennes? (oui, tous les ans)6.) Aimerais-tu aller au Vit-nam un jour? (oui, bien) What are the steps in solving the equation 4(2x + 3) = 10x? simplify the expression -9x-8+4x+7 Natalie wants to start a business, she is going to make bracelets. She spends $40 for a braiding device and materials to start her business. Each times she makes a bracelet it costs her $8 in materials and packaging. Natalie sells her bracelets for $8 each.